www.PsychologX.czwww.PsychologX.cz

Představení

Ing. Michaela Kličková, si vám dovoluje představit informační systém pro vedení agendy psychologické poradny, klinického psychologa - PsychologX.

Program vám umožní velice efektivně vést evidenci klientů, vytvářet výkony a automaticky je vyúčtovávat pojišťovnám, sledovat platby pojišťoven, vést dekurzy, posudky, a pomocí zabudovaných statistických funkcí vyhodnocovat efektivitu vaší práce.

PsychologX - náhled základní obrazovky

Program PsychologX je moderním nástupcem programů Psycholog2000, Psycholog pro Windows a Psychol pro DOS a jsou v něm zúročeny dloholeté zkušenosti vašich kolegů a je takříkajíc „šitý na míru“ právě klinickým psychologům - přesvědčte se v sekci Refence.

PsychologX - aktuální informace

Strana: | 1 | 2 |  

1. ledna 2017 - Akce Půl podpory doma
Vyhlašujeme na první polovinu roku 2017 akci "Půl podpory doma :-)". Což znamená, že pokud v měsících leden až červen 2017 zakoupí (tj. platba bude připsána na náš účet) nový uživatel program PsychologX s tím, že uvede, že jej kupuje na základě doporučení stávajícího uživatele, získá jak kupující, tak i doporučující, bonus. Doporučující uživatel ve výši poloviny podpory, kterou by si pořídil na rok 2018 a kupující pak slevu 750,-Kč na koupi programu (polovina podpory Bronz).

14. května 2016 - Doplnění agendy Řidiči
Doplněna agenda Řidiči, která umožňuje vést evidenci vyšetření řidičů a tisk Posudků dle vzoru Ministerstva dopravy.

10. ledna 2015 - Reakce na změnu Regulačních poplatků na Signální výkony
Program byl modifikován tak, aby reagoval na novou legislativu.

20. srpna 2014 - Doplnění agendy Skupinová terapie
Agenda Skupinová terapie umožňuje vytvářet skupiny klientů, kterým lze následně vytvářet hromadně Dekurzy a Výkony.

1. září 2013 - Doplnění portfolia portálů zdravotních pojišťoven
Dnešním dnes byl do portfolia portálů zdravotních pojišťoven, na které lze odeslat dávku přímo z programu, doplněn portál VZP, čímž jsou pokryty všechny k dnešnímu dni provozované portály zdravotních pojišťoven.


© 2011-2019 Ing. Michaela Kličková